Svorio derbis, Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – dar viena „Anadolu Efes“ pergalė Stambulo derbyje | 🏀 krikstenudvaras.lt


Ketvirtadienį pusfinalyje kroatai,nugalėjo juodkalniečius, o serbai,privertė pasiduoti italus.

svorio derbis

Olimpiados vyrų vandensvydžio turnyre rungtynių dėl vietų rezultatai: Vengrija — Brazilija —,; Graikija — Ispanija —, Moterų rankinis Olimpiados moterų rankinio turnyro finale žais Prancūzijos ir Rusijos rinktinės, o mače dėl trečios vietos susitiks Olandijos ir Norvegijos rankininkės.

Ketvirtadienį pusfinalyje prancūzės nugalėjo olandes, o rusės po pratęsimo; palaužė norvegių pasipriešinimą. Susiję straipsniai Žaidynių moterų vandensvydžio turnyro finale žais JAV ir Italijos komandos   2 Šuoliai į vandenį Aukso medalį iškovojo 15—metė Kinijos šuolininkė į vandenį Ren Qian, laimėjusi šuolių į vandenį nuo 10 metrų bokšto varžybas ir dvylikos dalyvių finale surinkusi ,25 balo.

svorio derbis

Sidabro medalio savininke tapo dar viena Kinijos sportininkė 17—metė Si Yajie ,40o bronza svorio derbis kanadietė Meaghan Benfeito ,20 balo. Likus vyrų šuolių nuo 10 metrų bokšto rungčiai, Kinijai vasaros žaidynių šuolių į vandenį varžybose jau atiteko 6 aukso apdovanojimai iš 7. Imtynės Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį išdalinti trys medalių komplektai moterų imtynių turnyre.

svorio derbis

Prizininkės: Svorio kategorija iki 53 kg 1. Saori Yoshida Japonija ; 3. Sofia Magdalena Mattson Švedija.

Svorio kategorija iki 63 kg svorio derbis. Risako Kawai Japonija.

svorio derbis