Sumenkinti nuomones


Spausdinti Praeities neverta sumenkinti A. Deltuvos karikatūra Neturiu nieko prieš ponią Ireną Degutienę, kurią Seimas tik ką išrinko savo pirmininke.

p svorio kritimas

Tačiau, mano nuomone, geresnis Seimo pirmininkas būtų Česlovas Juršėnas. Tuo ne kartą teko įsitikinti. Tai žmogus, turintis gero vadybininko gabumų, mokantis susitarti net ir su aršiausiu oponentu.

Satish Kumar. Holistinis ugdymas: mokymasis visa savo esybe (Klausimai ir atsakymai)

Jam vadovaujant Seimas niekad nebuvo virtęs balaganu. To, žinoma, nepasakysi apie po jo dirbusius Sumenkinti nuomones pirmininkus, kurie ne visada sugebėjo suvaldyti situaciją. Žinoma, daug kas gali priekaištauti, kad ponas Česlovas buvo Tarybų Lietuvos veikėjas, komunistas, iki šiol netiki į Dievą ir taip toliau.

Informacinę erdvę stebintys analitikai teigia, kad prieš mėnesį Lietuvą sukrėtusios programišių atakos nebuvo atsitiktinės — gerokai anksčiau viešąją erdvę atakuoti pradėjo prorusiškų jėgų veikiami komentatoriai, bet kokia kaina bandantys sumenkinti lietuvybę. Vienintelė gynyba yra mūsų pačių rankose — oficialiai su pareiškimu kreiptis į policiją ir prokuratūrą. Anksčiau Generalinėje prokuratūroje veikė Specialiųjų tyrimų skyrius, kuriame dirbantys pareigūnai tyrė nusikaltimus žmoniškumui, asmens lygiateisiškumui ir sąžinės laisvei. Prieš dvejus metus jį panaikinus, nusikaltimus valstybingumui privalo tirti visi Lietuvos policijos ir prokuratūros pareigūnai, tačiau, rodos, jie savo iniciatyva nepajudina nė piršto, kad užkirstų kelią Lietuvos ir jos žmonių menkinimui interneto komentaruose.

Bet kai kurių neigiamų dalykų galima pasakyti apie visus sovietiniais laikais gyvenusius žmones. Pavyzdžiui, Algirdas Brazauskas buvo Tarybų Sąjungos komunistų partijos Lietuvos padalinio pirmasis sekretorius, Vytautas Landsbergis — garsus tos pačios Sumenkinti nuomones Lietuvos muzikologas, Muzikos akademijoje dėstė marksistinę etiką.

moterų riebalų nuostoliai virš 40

Kas buvo, tai buvo, negi dabar dėl to žudytis? Mano nuomone, svarbiausia yra žmogaus asmeninės savybės, gabumai, sugebėjimas siekti bendro reikalo. O visa kita — praeitis ir taip toliau nėra pats svarbiausias dalykas. Jei jau kalbame apie praeitį, reikėtų ir priminti, kad ne viskas, kas buvo anuomet, buvo tik blogai.

Diana Taurasi svorio netekimas

Būta ir gerų dalykų, nereikia visko nubraukti ir aiškinti, kad Tarybų Lietuvoje vyko vien tik nesąmonės. Ta karta, kuri subrendo sovietmečiu, dabar valdo mūsų šalį ir tai jiems visai neblogai pavyksta. Žinoma, yra tam tikrų objektyvių dalykų krizė, užsienio politikos tendencijosnuo kurių nepabėgsi.

koks yra saugiausias svorio netekimo priedas

Tačiau Seime ir Vyriausybėje nėra žmonių, kurie nebūtų susidūrę su sovietmečiu. Tad kai kokie nors Seimo veikėjai aiškina, kad jie yra švarūs, o anie — susitepę, tegalima tik gūžčioti pečiais.

svorio metimo žemėlapiai

Visi gyvenome anais laikais, tad visi esame ir kalti, ir nekalti, kad taip atsitiko. Todėl ir nėra reikalo vieniems kitus kaltinti ar vieniems kitus smerkti.

50 svarų svorio vyras